Back

List od pedagoga

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

W tej bardzo trudnej dla nas wszystkich sytuacji chciałabym zapewnić, że nadal pozostaję do dyspozycji Państwa oraz Waszych dzieci.

Można się ze mną kontaktować pod adresem mailowym gosiagizinska@gmail.com lub na prywatny numer tel. 531 638 659. Proszę napisać sms z prośbą o kontakt, na pewno oddzwonię.

Ucznowie, jeśli chcielibyście poradzić się w jakiejkolwiek trudnej dla Was sprawie, porozmawiać lub uzyskać wyjaśnienie w sprawie wysyłanych materiałów lub sposobu komunikacji z nauczycielami, również zapraszam do kontaktu pod podanym nr. tel. lub poprzez Messengera.

Wykorzystajcie ten czas na samokształcenie, odrabiajcie systematycznie zadania, poczytajcie ciekawe książki. Starajcie się nie wychodzić z domu, abyśmy wszyscy zdrowi spotkali się po przerwie w szkole.

Szanowni Rodzice, życzę dużo zdrowia i optymizmu, prosząc jednocześnie o dopilnowanie nauki Waszych pociech, by nie zmarnowały tego czasu.

Pedagog

B. Gizińska