Uczniu, Rodzicu,

Jestem tu dla Was. Chcę służyć Wam pomocą i radą.

UCZNIU,  jeśli masz trudności w kontaktach z rówieśnikami, nie wiesz, jak efektywnie się uczyć, jak gospodarować swoim czasem, nie umiesz skoncentrować się na lekcji, inni wciąż narzekają na Twoje zachowanie, uważasz, że  rodzice i nauczyciele Cię nie rozumieją, masz ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić, planujesz swoją ścieżkę rozwoju, pragniesz pomóc innym, ale nie wiesz, jak to zrobić, chcesz po prostu z kimś porozmawiać – CZEKAM NA CIEBIE.

RODZICU, jeżeli w rozwoju Twojego dziecka coś Cię niepokoi, chcesz porady w sprawie dalszego harmonijnego rozwoju Twojego syna/córki, borykasz się z problemami związanymi z trudnym okresem dojrzewania dziecka, chciałbyś pomóc, ale nie wiesz jak – SPRÓBUJĘ CIĘ WESPRZEĆ.

Godziny pracy:

czwartek 8.00 – 10.00