Zapisy do Gimnazjum

Ze względu na duże zainteresowanie nauką w naszym gimnazjum mamy zamiar w nowym roku szkolnym utworzyć  jeszcze jedną  dwunastoosobową klasę trzecią. Z radością powitamy w niej uczniów, którzy chcą w przyjaznej atmosferze bardzo dobrze przygotować się do egzaminu gimnazjalnego.

Zapisy do Liceum

Czekamy także na kandydatów do pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego w 2018/19 roku. Już rozpoczęliśmy zapisy. Zapraszamy też uczniów do obecnej pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego, która od września 2018/2019 będzie realizowała rozszerzenia przedmiotowe między innymi tak rzadko występujące w szkołach, jak historia sztuki i język francuski.

Wiele sposobów zapisów

Możesz zdobyć i złożyć osobiście niezbędne dokumenty w naszym sekretariacie.
Sekretariat otwarty w godzinach: 7:00 - 15:00

Drogą elektroniczną lub pocztową

Pobierz niezbędne dokumenty, wypełnij i wyślij do sekretariatu drogą mailową lub pocztą.
Podanie do Liceum - Pobierz
Podanie do Gimnazjum - Pobierz

Rekrutacja online

Złóż zgłoszenie przy użyciu formularza zgłoszeniowego na naszej stronie.
Więcej informacji poniżej

Zasady rekrutacji

Rekrutacja do I Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego odbywa się w czterech prostych krokach!

Czekamy na Ciebie! Przyjdź, zobacz, zapoznaj się z nietypową, ale jakże atrakcyjną szkołą.

Tzw. Drzwi otwarte w naszej szkole są dla Ciebie i Twoich rodziców dostępne zawsze. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie z nami i naszą szkołą. Czekamy!

Umawianie spotkania

Czekamy na Ciebie i Twoich rodziców codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.00 (najlepiej umówić się wcześniej telefonicznie – 523493033, 697816614)

Rozmowa z dyrekcją

Podstawą rekrutacji jest rozmowa dyrekcji – pedagoga z kandydatem oraz wyniki nauczania i zachowania z I półrocza.

- Podanie o przyjęcie do szkoły oraz kwestionariusz kandydat (do obioru w naszej szkole lub kliknij tu Liceum / Gimnazjum)
- Dwa zdjęcia legitymacyjne
- Kartę zdrowia z poprzedniej szkoły (po ukończeniu nauki w gimnazjum)

Podpisanie umowy

Następnie rodzice mają obowiązek podpisać umowę cywilno-prawną ze szkołą (umowy są już w tej chwili podpisywane) i wpłacić wpisowe na konto szkoły lub w sekretariacie.

Dostarczenie dokumentów

Do dnia 23 czerwca (do godziny 15.30) należy dostarczyć do sekretariatu naszej szkoły oryginał świadectwa ukończenia szkoły gimnazjalnej i zaświadczenie o wyniku egzaminu przeprowadzonego w ostatnim roku nauki w gimnazjum. W tym samym momencie uczeń otrzyma od nas:

- listę podręczników do klasy pierwszej będzie też umieszczona na naszej stronie - pisemną informację o obozie adaptacyjnym (miejscu, terminie, programie, wysokości opłaty)

Rekrutacja online

Proszę wypełnić wymagane pola aby wysłać zgłoszenie. następie skontaktujemy się z Tobą, aby wykonać dalsze kroki rekrutacji i uzupełnić niezbędne dokumenty.

* – Pole wymagane