Back

Nowy rok szkolny już wkrótce

Moi drodzy,

Witamy Was serdecznie pod koniec wakacji. Mamy nadzieję, że wszyscy są zdrowi i korzystają z ostatnich chwil wypoczynku. Jednakże chcemy przypomnieć, że powolutku należy przygotowywać się już do roku szkolnego:

-zakupić przybory szkolne oraz podręczniki, których wykaz znajduje się na stronie szkoły, w strefie ucznia

-sprawdzić działanie urządzeń elektronicznych, dostęp do internetu oraz, w przypadku braku, zaopatrzyć się w kamerę i mikrofon

Prosimy, aby klasy drugie i klasa trzecia zaznaczyły swój awans do klasy wyższej, zmieniając nazwy na Discordzie oraz na swoich grupach. W tym roku szkolnym nadal będziemy komunikować się przez Fb.

Prosimy pilnie śledzić stronę szkoły oraz pocztę e-mail. W najbliższym czasie będą tam zamieszczone ważne komunikaty.

Uwaga uczniowie klasy I

W przyszłym tygodniu pani pedagog skontaktuję się z każdym z Was telefonicznie w celu utworzenia grupy Waszej klasy na Facebooku oraz Discordzie. Osoby, które nie mają profilu na Fb prosimy, aby go założyły, gdyż będzie to konieczne do naszej komunikacji.

Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli z każdym z Was porozmawiać, chętnie odpowiem na pytania.

Od 24.08 rozpoczynają się zapisy na zajęcia w Pałacu Młodzieży. W tym roku będą się odbywać tylko drogą elektroniczną. Wykaz zajęć i linki do rejestracji znajdują się na stronie Pałacu. W razie problemów z rejestracją służymy w każdej chwili pomocą.

Odpoczywajcie, dbajcie o siebie, wykorzystajcie każdy dzień odchodzącego lata.

Bydgoszcz, dn. 19.08.2020