Back

Obóz integracyjny, dzień drugi

Dzień pod hasłem: „Nasze piękne miasto”. Poznaliśmy z przewodnikiem zabytki Starego Rynku i okolic. Chcieliśmy złożyć wizytę w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej i w Ratuszu. Bardzo nam przykro, że nie mogliśmy wejść do tych obiektów. Pracownik Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy oprowadził nas po Wyspie Młyńskiej, która jest w naszym mieście „wyspą muzeów”. Przy herbatce i ciastku, w kawiarni Strefa, omówiliśmy propozycje do kalendarza świąt, które będziemy obchodzić w naszej Szkole. W sali widowiskowej obejrzeliśmy film „Jak się skutecznie uczyć” i pracowaliśmy na warsztatach. Wystąpił tam również nauczyciel j. angielskiego, który dla nas zaśpiewał.

Fotorelacja