Back

Obóz integracyjny w Lubostroniu

Za górami, za lasami był pałac z białymi kolumnami, a w tym pałacu…. uczniowie klas I bawią się na obozie integracyjnym.

Po przyjeździe Pan przewodnik oprowadził nas po pałacu i opowiedział jego historię. Później zawitał do nas strażnik miejski, który przeprowadził warsztaty na temat odpowiedzialności karnej nieletnich. Pani pedagog razem z nauczycielem historii rozmawiali z nami o tym, jak się skutecznie uczyć, jak planować pracę i dobrze organizować swój czas. Następnie nadszedł czas prezentów – dostaliśmy szkolne koszulki. Odpowiednio ubrani mogliśmy rozpocząć lekcję wychowania fizycznego w pięknej scenerii lubostrońskiego parku. Po wyczerpujących zajęciach zasłużyliśmy na mały odpoczynek na trawie. Pani Dyrektor zaprosiła nas do Domku Myśliwskiego, gdzie przedstawialiśmy swoje propozycje (omówione wcześniej w grupach) planu wychowawczego szkoły. Posiłki jedliśmy w pięknej, pałacowej restauracji. Miło będziemy wspominać spacer po parku w towarzystwie naszych wychowawczyń. Fotorelacja