Back

Zakończenie roku szkolnego 2019-2020

W tym roku zakończyliśmy zajęcia edukacyjne uroczystymi godzinami wychowawczymi.

Jako, że każda lekcja ma na celu nauczenie ważnych treści, to tematem naszych spotkań była kultura języka ojczystego. Uczniowie wygłosili przemówienie okolicznościowe, do którego zakradły się błędy językowe. Należało je znaleźć i wygłosić zdanie poprawne.
Uczennica klasy I g, Nadia Rejs, zaprosiła nas w najdłuższą wakacyjną podróż pociągiem po mało znanych, ale uroczych i ciekawych zakątkach Polski.
Zuzia Sancewicz i Danusia Wolak z kl. I p wystąpiły w roli kuratorek dwóch wystaw prac plastycznych wykonanych przez uczniów swojej klasy. Natalia Drelichowska z klasy I p przygotowała prezentację, dzięki której zabrała nas w podróż wspomnień od początku roku szkolnego.
Pani Dyrektor wręczyła wirtualnie świadectwa i nagrody. Przypomniała o zasadach bezpiecznego wypoczynku, szczególnie w czasach pandemii.
Pożegnaliśmy się poprzez platformę i życzyliśmy sobie prawdziwego powrotu do szkoły we wrześniu, bo bardzo już za sobą tęsknimy.

Pedagog
B. Gizińska