Back

Drzewo roku 2024

Szanowni Państwo,

Mam do Państwa wyjątkową prośbę. Proszę o wsparcie w szczególnym konkursie i zagłosowanie na naszego szkolnego typa, którym jest drzewo znajdujące się w naszym parku, otaczającym Pałac Młodzieży. W tym celu należy:

1. W przeglądarce internetowej wpisać:” Drzewo roku 2024″.

2. Wśród zaprezentowanych drzew (chyba na 4 pozycji) znaleźć “kasztanowiec w Bydgoszczy”, zgłoszony do konkursu przez Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli.

3. Kliknąć “głosuję” i podać swój adres e-mailowy.

4. Kliknąć na link przesłany na pocztę (czasami go Klub Gaja przesyła z opóźnieniem) zatwierdzając swój głos i potwierdzając, że nie są Państwo robotami (za co ręczę).

Drzewo to rośnie na terenie naszego Parku Ludowego im. W. Witosa i ma 200 lat. Przy sprzyjającej pogodzie przeprowadzamy przy nim lekcje w-fu, biologii i itp. Z okazji Świąt Wszystkich Świętych zapalamy obok kasztanowca znicze, gdyż na tym terenie jest pochowanych tysiące bydgoszczan pochodzenia ewangelickiego, którzy również tworzyli to miasto.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i serdecznie pozdrawiam.

Urszula Kieler