Back

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nasi uczniowie przygotowali dla nauczycieli piękną niespodziankę – przedstawienie:
“Pokaż co potrafisz”. Zaprezentowali swoje pasje i talenty: grę na pianinie, hip hop, pisanie wierszy, wędkowanie, pływanie, modeling, taniec w zespole ludowym, polerowanie samochodów i zdolności kulinarne kuchni wegetariańskiej. W przedmowie do występów prowadzący podkreślili, że talent jest wrodzoną predyspozycją człowieka, więc ma go każdy z nas. Często wystarczy pokonać nieśmiałość i uwierzyć w siebie, aby stać się bardzo dobrym w jakiejś dziedzinie. Prezentując swoje pasje poznajemy się nawzajem, bo dzielimy się cząstką siebie, mówimy o tym, co kochamy najbardziej w tym,
co robimy. Co “ładuje nasze akumulatory” i dodaje nam sił. Za to bardzo naszym uczniom dziękujemy. Uwieńczeniem uroczystości były piękne warzywne bukiety dla nauczycieli. Gratulujemy Wam wszystkim i dziękujemy za tak piękną uroczystość.