Back

List do rodziców III

Szanowni Państwo, Rodzice naszych uczniów,

Przesłaliśmy Państwu za pośrednictwem poczty elektronicznej oceny cząstkowe uzyskane przez Państwa dzieci do dnia 12 marca. Uczniowie pracujący w systemie on-line nadal będą oceniani, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ich pracowitość, odpowiedzialność i sumienność.

Jeżeli chcieliby Państwo skontaktować się z którymś z nauczycieli, mogą to Państwo uczynić, dzwoniąc do pań w sekretariacie (697 816 614) lub do pani pedagog (531 638 659). One spowodują, że dany nauczyciel zgłosi się do Państwa telefonicznie lub mailowo. Podaję także mój numer telefonu (697 816 616), który niestety w obecnej sytuacji jest często zajęty.

Szanowni Państwo, za nami pierwsze dni nauczania w nowej formie. Zarówno my jak i uczniowie (bardziej my) uczymy się nowych rozwiązań w zakresie nauczania zdalnego. W pierwszym liście kierowanym do Państwa prosiłam o zrozumienie, ale i o współpracę. Proszę o to nadal, oczekując jednocześnie na sygnały od Państwa, co możemy wprowadzić i co usprawnić. Innymi słowy, jak Państwo odbierają nasze pierwsze próby nauczania na odległość, jak w tej nowej rzeczywistości dydaktycznej czują się Państwa dzieci?

Serdecznie pozdrawiam. Życzę zdrowia i siły na ten trudny czas.

 Bydgoszcz,  17.03.20

                                                                       Urszula Kieler (niestety, z grupy podwyższonego ryzyka)

szkolawpalacu@wp.pl